General

Şunu öneririm…

Tüm oylarınızı kullandınız ve yeni fikir gönderemeyeceksiniz, ama yine de arama ve mevcut fikirler üzerinde yorum yapabilirsiniz.

Oy hakkını geri almak için iki yol vardır;

• Bir yönetici, oy verdiğiniz bir fikri kapadığında, bu fikirdeki oylarınızı geri alabilirsiniz.
  • Halen açık durumda olan bir fikre verdiğiniz oylarınızı bu fikirden silebilirsiniz. (Oy verdiğiniz fikirleri görebilmek için Geri bildirim sayfasında Fikirlerim butonunu tıklayabilirsiniz)
  • Zaten oy verdiğiniz fikirlerinizi görmek için, "Benim geri bildirim" filtresi ve "Benim açık fikirlerim" seçeneğini seçin.
(düşünüyor…)

Kendi fikrinizi girin. Benzer bir fikrin daha önce önerilip önerilmedigini görmek için bir arama gerçeklestireceğiz.

Benzer bir fikir zaten varsa, destek ve üzerine yorum yapabilirsiniz.

O yoksa başkaları bunu destekleyebilir böylece, size fikir gönderebilirsiniz.

Kendi fikrinizi girin. Benzer bir fikrin daha önce önerilip önerilmedigini görmek için bir arama gerçeklestireceğiz.

1. haritanz yanlış ltv .güncelleyin

haritanız yanlış ltv güncelleyin bügün araba çarpmış bir yavru köpeği götürmek için 50 dk dolaşt ım bşka yerde buldum ama sonuç zaman kybına bağlı ölüm oldu

6 oy
    Oy Ver
    Giriş yap
    Kontrol edin!
    (düşünüyor...)
    Temizle
    veya bu şekilde giriş yapın
    • facebook
    • google
    kullanım koşulları'nı kabul ediyorum
    kullanıcı adı ile giriş yaptınız (Çıkış)
    kaldı! (?) (düşünüyor…)

merhaba, bize eğer hangi adresin yanlış olduğunu söylerseniz düzeltelim, açıkcası adresleri bulmak çok zor olduğu için kendi imkanlarımızla ekledik. Gerçekten çok üzgünüz bu rehberi yardımcı olmak için yapmıştık, hiçbir maddi kaygı taşımadan tek tek haritalı ekledik.

2. yanlışlık

kartepe barınak numarası olarak verdiğiniz numara yanlıştır sakarya büyükşehir belediyesine aitt hergün bir çok vatandaş aramakta düzeltmenizi talep ediyorum

1 oy
    Oy Ver
    Giriş yap
    Kontrol edin!
    (düşünüyor...)
    Temizle
    • facebook
    • google
    kaldı! (?) (düşünüyor…)
  3. Ortak Petim

Evcil hayvan sahipleri ayni evde yaşıyorsa bir pete sahip olabilirler bunu onaylı şekilde yapabiliriz.

15 oy
    Oy Ver
    Giriş yap
    Kontrol edin!
    (düşünüyor...)
    Temizle
    • facebook
    • google
    kaldı! (?) (düşünüyor…)
  4. Büyük Eksik

Bütün evcil hayvanları (sadece kedi köpek değil) barındırabilecek bir platform olması daha faydalı olacaktır.

1 oy
    Oy Ver
    Giriş yap
    Kontrol edin!
    (düşünüyor...)
    Temizle
    • facebook
    • google
    kaldı! (?) (düşünüyor…)
  • Kendi fikrinizi göremiyor musunuz?

General

Görüşler ve Bilgi Bankası